تماس با ما
شرکت TUV SVERIGE از جمله شرکت های بازرسی فنی ، خدمات آزمایشگاهی ، و گواهی دهنده سیستم های مدیریت کیفیت در جهان بوده که مقر اصلی آن در کشور سوئد می باشد. این شرکت در اصل یک شرکت مشارکتی بوده که سهام آن به نسبت مساوی بین هفت شرکت گواهی دهنده , که همگی جز شرکت های بازرسی کننده و گواهی دهنده بلوک کشورهای اسکاندیناوی می باشند تقسیم شده است . دلیل ایجاد این شرکت مشارکتی این بود که این بلوک بتواند از طریق تجمیع امکانات این شرکت ها به عنوان یک شرکت قوی گواهی دهنده و بازرسی کننده در جهان فعالیت نماید و بتواند ضمن حفظ استقلال خود از امکانات سایر شرکتها در تمام جهان بدون محدودیت استفاده کنند و این شرکت ها ضمن حفظ استقلال از منابع یکدیگر استفاده کنند.
مانند IQ net شرکت های این گروه توافق کردند که در صورتیکه هر عضو گواهی را صادر کرد سایر اعضا آن گواهی را بدون هیچ دخل و تصرف و یا مدارک اضافی معتبر بشناسند.
طبق توافق به عمل آمده بین سهامداران تا پایان سال 2014 میلادی 25% از سود خالص شرکت صرف امور خیریه و عام المنفعه در آفریقا مانند آب سالم ، آموزش و حفظ محیط زیست می شود.
با اضافه شدن اعضای جدید به سهامداران و هماهنگی به عمل آمده میان صاحبان سهام این شرکت پیش بینی می شود نام TUV SVERIGE تا پایان سال 2220 به TUV SCANDINAVIA تغییر یابد اما علامت شرکت تغییری نکند .
دفتر منطقه ای این شرکت در قطر می باشد اما گواهی که در ایران صادر می شود بوسیله دفتر آن شرکت در ابوظبی امارات صادر می گردد.
کلیه گواهینامه های صادره از سوی TUV SVERIGE با وارد کردن شماره گواهینامه در سایت اصلی شرکت قابل پیگیری است. لذا فقط گواهینامه هایی دارای اعتبار است که در سایت ثبت شده.
کلیه سازمانهایی که از علامت TUV SVERIGE استفاده می کنند موظفند شماره گواهینامه خود را در زیر علامت شرکت وارد نمایند لذا امکان صدورگواهینامه های تقلبی برای TUV SVERIGE وجود ندارد.ماموریت :
TUV SVERIGE با انجام ممیزی ، آزمایش و بازرسی در زمینه ایمنی ، کیفیت و محیط زیست ارزش آفرین است.

چشم انداز:
خوشنام ترین و شناخته شده ترین شرکت بازرسی و گواهی دهنده در جهان.
ارزش ها:
ما هر گز برروی کیفیت، ایمنی و یکپارچگی مصالحه نمی کنیم.
ما از محیط زیست حفاظت می کنیم.
ما اعتماد و اطمینان ایجاد می کنیم.
ما متعهد به کار تیمی و نوآوری هستیم.
ما و مشتریانمان از منافع هم دفاع می کنیم.
راهبرد:
ما به عنوان یک شریک برای رفع نیازمندی های مشتریانمان عمل می کنیم.
ما کارمشتریان خود را بر اساس نیازهای بازار توسعه و بهبود می دهیم.
ما قادریم طیف وسیعی از خدمات را با پشتیبانی و کیفیت مناسب در زمینه های تولید، صدور گواهینامه های مدیریت، خدمات بازرسی و آزمایشات صنعتی،آموزش و.. ارائه کنیم.
اصول:
این اصول الهام بخش ما بوده و باعث اعتماد به نفس ما شده و رعایت می شوند:
شفافیت، بی طرفی، مسئولیت پذیری، صلاحیت، بدون ابهام بودن، رازداری، تمرکز بر مشتری، پاسخگویی به شکایات